Chat with us,powered by LiveChat

WE ARE DESIGN

team

МИ - DESIGN FACTORY

Дизайн для нас – це не просто робота, це особива філософія та стиль життя. Наша команда - це  активні і творчі люди! Основна філософія нашої студії полягає у створенні індивідуальних, естетично приголомшливих рішень для наших клієнтів шляхом швидкого розвитку проектів, що використовують унікальні стилі та архітектуру. Ми допоможемо вам отримати результат, про який мріяли.

Результатом розробки дизайн проекту виступає візуалізація, яка дозволяє проаналізувати, наскільки всі прийняті візуально-естетичні рішення відповідають початковій концепції інтер’єру. Крім цього, візуалізація служить основою для розробки робочих креслень, необхідних для реалізації задуманого в процесі ремонту та оздоблення, а також вибору оздоблювальних матеріалів, меблів та інших комплектуючих інтер’єру.

Ви отримуєте естетичний і зручний простір, в якому ви буде відчувати себе комфортно і фізично, і психологічно. Простір, дизайн якого буде філігранно відображати індивідуальність - вашу чи вашого бізнесу, надаючи сили для нових звершень.

Maks Bartko
CEO Founder, designer, architect
Roman Prokopiv
CEO Founder, designer, HR
Mykola Arabchuk
CEO Founder, top-manager
Taras Donchak
Designer
JOJO
Industrial designer
Artem Ohoreltsev
Visualizer, interior designer
Natalia Senchuk
Interior designer
Oleg Gavryschuk
SMM manager, videographer

Замовити консультацію